Profil společnosti

Naše společnost Výmalbyhal.cz vznikla na základě poptávek a vysokých požadavků našich významných zákazníků, pro které jsme začali nabízet k samotnému kompletnímu čištění výrobních hal i výmalbu Airless.

Výmalby hal technikou Airless se tak stala naší hlavní činností, na kterou se specializujeme.

 

Proč právě Airless?

Proti konkurenci jsme schopni za den vymalovat až 1500 m2.

Více než desetinásobná rychlost výmalby oproti běžným metodám, čímž je výrazně snížená doba výpadku výroby nebo využití malovaných objektů.

Minimální úkap barvy.

Je možné aplikovat veškeré malířské materiály. 

Rychlé nátěry špatně dostupných míst.

Povrchy jsou bez bublinek a deformací v povrchové vrstvě.

Čištění hal

V mnoha případech jde o práci ve výškách, rizikových prostorech a místech se ztíženým přístupem. 

K práci ve výškách využíváme halové akumulátorové plošiny, žebříky a  mobilní lešení. Klademe důraz na bezpečnost práce, kde využíváme dostupné ochranné prostředky, jako jsou přilby, jistící technika a ochrana zraku.

Máme širokým tým pracovníků a právě proto jsme schopni provézt čištění ve vaší firmě během krátké doby, například při plánované odstávce výroby, o víkendech, přes noc a to se snahou minimalizovat omezení chodu výroby.

 

Služby našim zákazníkům nabízíme po celé ČR a nezáleží na tom, jestli jste malá rodinná firma nebo jste firma se stovkami zaměstnanců. Klademe důraz na preciznost provedené práce, dodržení stanoveného termínu a spokojenost našich zákazníků.

Volejte pro nezávaznou poptávku!

+420 608 030 510